Emil Orlik - Zátiší s kyticí

Nejdelší strana: 78 cm

Olej na plátně, 70x78 cm. Signováno vpravo dole Orlik 14. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74518. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:31.03.2022 22:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč