Josef Svoboda

67332. Mostar

popis: Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vlevo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

o autorovi: 1901 - 1945
Narodil se v Mariánských Lázních. Učil se u malíře E. Čiháka a grafiku u Alexandra de Piana. Studijní cesty podnikal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:59:13

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč