Alberto Giacometti - KRÁČEJÍCÍ MUŽ - VÝŠKA 120 CM!!!

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Bronz, celková výška 120 cm. Signováno Giacometti.

Pozn.: Novodobý odlitek.

 

o autorovi: 1901 - 1966
Švýcarský sochař.
Jeho hlavním námětem byla lidská postava. Proslavily ho především existenciálně naléhavé protáhlé figury vznikající po druhé světové válce, neméně závažná jsou však i jeho díla z meziválečného období, kdy patřil k jádru pařížské avantgardy. Nedávná retrospektivní výstava (2019) vůbec poprvé v českém prostředí představila dílo jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Nejnavštěvovanější výstavu roku připravila Národní galerie ve spolupráci s nadací Fondation Giacometti sídlící v Paříži, která spravuje pozůstalost Annette a Alberta Giacomettiho. Výběr exponátů z jejích sbírek byl představen ve Veletržním paláci a zahrnoval přes sto plastik, malby a kresby ze všech Giacomettiho tvůrčích období od dvacátých do šedesátých let.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v zahraničních aukcích:
2 900 000 000 Kč.

vydraženo
57300. KRÁČEJÍCÍ MUŽ - VÝŠKA 120 CM!!!
Dražba ukončena:31.03.2021 21:51:05
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
65 000 Kč 31.03.2021 21:46:05 4142
60 000 Kč limit (27.03.2021 23:01:46) 2346
60 000 Kč limit (27.03.2021 23:01:47) 8109
42 000 Kč limit (23.03.2021 0:08:46) 2346
41 000 Kč 18.03.2021 21:56:39 8248
40 000 Kč 17.03.2021 17:55:46 3179
39 000 Kč 15.03.2021 20:51:15 981
38 000 Kč limit (11.03.2021 21:39:20) 2346
38 000 Kč 11.03.2021 21:39:21 703
37 000 Kč limit (11.03.2021 21:02:57) 2346
36 000 Kč 06.03.2021 16:37:09 1195
35 000 Kč limit (06.03.2021 16:37:02) 5963
34 000 Kč 06.03.2021 16:37:03 1195
33 000 Kč limit (06.03.2021 12:41:06) 5963
32 000 Kč 05.03.2021 22:48:05 3646
31 000 Kč 04.03.2021 23:18:15 1195
30 000 Kč 04.03.2021 21:45:39 604
29 000 Kč 03.03.2021 18:13:42 703
28 000 Kč 03.03.2021 15:40:52 2123
27 000 Kč 03.03.2021 13:41:12 1195
26 000 Kč 03.03.2021 11:49:25 3759
25 000 Kč limit (03.03.2021 11:49:22) 1195
24 000 Kč 03.03.2021 11:49:23 3759
23 000 Kč 03.03.2021 11:05:41 1195
22 000 Kč 02.03.2021 0:02:02 703
21 000 Kč 01.03.2021 20:51:57 1177
20 000 Kč 01.03.2021 20:27:46 3759
19 000 Kč 28.02.2021 11:58:06 1195
18 000 Kč 28.02.2021 0:41:14 5963
17 000 Kč limit (28.02.2021 0:41:04) 703
17 000 Kč 28.02.2021 0:41:05 5963
16 000 Kč limit (28.02.2021 0:40:58) 703
15 000 Kč 28.02.2021 0:40:59 5963
14 000 Kč limit (28.02.2021 0:34:18) 703
13 000 Kč 27.02.2021 23:50:28 1195
12 000 Kč 26.02.2021 21:11:50 1217
11 000 Kč limit (26.02.2021 21:11:25) 5963
10 000 Kč 26.02.2021 21:11:26 1217
9 500 Kč limit (26.02.2021 21:11:21) 5963
9 000 Kč 26.02.2021 21:11:22 1217
8 500 Kč limit (26.02.2021 21:11:15) 5963
8 000 Kč 26.02.2021 21:11:16 1217
7 500 Kč limit (26.02.2021 20:34:41) 5963
7 000 Kč 26.02.2021 19:59:08 1632
6 500 Kč 26.02.2021 19:14:04 703
6 000 Kč limit (26.02.2021 19:13:57) 3736
6 000 Kč 26.02.2021 19:13:58 703
5 500 Kč limit (26.02.2021 18:29:16) 3736
5 000 Kč limit (26.02.2021 16:04:04) 703
4 900 Kč 26.02.2021 16:04:05 3229
4 800 Kč limit (26.02.2021 16:03:59) 703
4 700 Kč 26.02.2021 16:04:00 3229
4 600 Kč limit (26.02.2021 16:03:55) 703
4 500 Kč 26.02.2021 16:03:56 3229
4 400 Kč limit (26.02.2021 16:03:48) 703
4 300 Kč 26.02.2021 16:03:49 3229
4 200 Kč limit (26.02.2021 15:42:05) 703
4 100 Kč 26.02.2021 15:42:06 3229
4 000 Kč limit (26.02.2021 15:42:01) 703
3 900 Kč limit (26.02.2021 15:42:00) 3229
2 700 Kč limit (26.02.2021 15:41:45) 703
2 600 Kč 26.02.2021 15:41:46 3229
2 500 Kč limit (26.02.2021 15:41:41) 703
2 400 Kč 26.02.2021 15:41:42 3229
2 300 Kč limit (26.02.2021 15:41:36) 703
2 200 Kč 26.02.2021 15:41:37 3229
2 100 Kč limit (26.02.2021 11:53:35) 703
2 000 Kč 26.02.2021 11:53:36 2970
1 900 Kč limit (26.02.2021 8:36:44) 703
1 800 Kč 26.02.2021 8:36:45 235
1 700 Kč limit (25.02.2021 23:48:57) 703
1 600 Kč 25.02.2021 23:41:40 849
1 500 Kč 25.02.2021 23:06:07 1217