Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dům u jezera

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

3893. Dům u jezera

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 28.01.2016 21:49:00

Antonín Hudeček - Chalupy z Bukavice u Police nad Metují

Antonín Hudeček

3551. Chalupy z Bukavice u Police nad Metují

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 27.01.2016 19:54:09

Karel Špillar - Dívky s květinami

Karel Špillar

3377. Dívky s květinami

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 26.11.2015 21:11:19

Jaroslav Zamazal - Veris - Paříž

Jaroslav Zamazal - Veris

3402. Paříž

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 26.11.2015 21:01:58

František Tichý - Commedia dell´arte I

František Tichý

3278. Commedia dell´arte I

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 25.11.2015 22:43:01

nesignováno - V divadle

nesignováno

2707. V divadle

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 30.09.2015 20:18:05

signováno K. Trutovskij - Dívka na cestě

signováno K. Trutovskij

2567. Dívka na cestě

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 28.05.2015 22:48:49

Willi Nowak - Vodopád

Willi Nowak

1910. Vodopád

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 28.01.2015 21:36:00

Karel Chaba - Černá věž

Karel Chaba

1858. Černá věž

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 28.01.2015 20:44:56

Jan Smetana - Cesta do Velkých Přílep

Jan Smetana

1569. Cesta do Velkých Přílep

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 26.11.2014 20:25:51

Jaroslav Vožniak - Kompozice

Jaroslav Vožniak

1552. Kompozice

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 26.11.2014 20:08:56

Jan Kotík - Zpráva

Jan Kotík

1367. Zpráva

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 24.09.2014 20:41:14

František Hladík - Lidé pracující na poli

František Hladík

755. Lidé pracující na poli

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Vydraženo za: 22 100 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2013 21:52:19

Filip Pojer - Humanismus

Filip Pojer

114413. Humanismus

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 23:08:04

František Ringo Čech - Rodina faraona Achnatona

František Ringo Čech

114395. Rodina faraona Achnatona

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 22:52:00

Albín Lhota - Podvečer na pastvě

Albín Lhota

114156. Podvečer na pastvě

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 24.04.2024 21:19:47

.. - Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

..

113480. Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:59:00

.. - Prsten s přírodním rubínem 4,88 ct a diamanty 0,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

..

113349. Prsten s přírodním rubínem 4,88 ct a diamanty 0,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:02:00

.. - Diamantový prsten 1,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

..

113357. Diamantový prsten 1,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:57:00

.. - Prsten s oranžovými safíry 1,50 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

113336. Prsten s oranžovými safíry 1,50 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:47:00

.. - Designové náušnice s 1,18 ct Natural Fancy diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,23 g

..

113340. Designové náušnice s 1,18 ct Natural Fancy diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,23 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:46:57

.. - Prsten s 1,20 ct tanzanitem, 0,35 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g

..

113326. Prsten s 1,20 ct tanzanitem, 0,35 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:31:00

Vincenc Beneš - Oboustranný obraz - Zátiší a Pohled na město

Vincenc Beneš

112845. Oboustranný obraz - Zátiší a Pohled na město

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 27.03.2024 21:42:32

Eugéne Edouard Soulés - Cestou od Pražského hradu

Eugéne Edouard Soulés

112811. Cestou od Pražského hradu

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 27.03.2024 21:19:47

Jiří Mědílek - Krajina

Jiří Mědílek

111596. Krajina

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 29.02.2024 21:54:38

Jan Kristofori - Partitura

Jan Kristofori

111500. Partitura

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 29.02.2024 20:15:15

Slávka Krátká - V cihlové zdi

Slávka Krátká

108491. V cihlové zdi

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 01.02.2024 21:25:00

Antoš Frolka - Krojovaná dívka v zahradě

Antoš Frolka

108350. Krojovaná dívka v zahradě

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2024 22:05:00

středoevropský malíř 18. stol. - Archanděl doprovází Tobiáše

středoevropský malíř 18. stol.

108306. Archanděl doprovází Tobiáše

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2024 21:21:00

středoevropský malíř konce 18. stol - Přepadení sedláka

středoevropský malíř konce 18. stol

108293. Přepadení sedláka

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2024 21:12:29

Jaroslav Panuška - Starý strom

Jaroslav Panuška

108278. Starý strom

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2024 20:53:00

Otakar Nejedlý - U stolu

Otakar Nejedlý

108252. U stolu

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2024 20:42:30

Zdeněk Sklenář - Konvolut 3 grafických listů

Zdeněk Sklenář

109106. Konvolut 3 grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 14.01.2024 21:06:50

.. - Náušnice s brilianty a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,25 g

..

107715. Náušnice s brilianty a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,25 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 20:57:38

.. - Závěs s řetízkem - Zajíček brilianty a tsavority, zlato, 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost přívěšku 12,82 g, hrubá hmotnost řetízku 4,52 g

..

107697. Závěs s řetízkem - Zajíček brilianty a tsavority, zlato, 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost přívěšku 12,82 g, hrubá hmotnost řetízku 4,52 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 20:34:00

.. - Prsten s diamanty 1,04 ct a safírem 0,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,50 g

..

107695. Prsten s diamanty 1,04 ct a safírem 0,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,50 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 20:32:00

Jan Saudek - The Flame (Ida)

Jan Saudek

107268. The Flame (Ida)

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 14.12.2023 22:31:39

Ivan Bukovský - Torzo

Ivan Bukovský

107254. Torzo

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 14.12.2023 22:22:13

Otakar Číla - Bohatý úlovek

Otakar Číla

106914. Bohatý úlovek

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 13.12.2023 20:16:10

.. -  SADA 5 mincí Rakousko Uhersko v  etue  zlaté mince 10 koruny uherské 1894 a 1904 rakouské 1906, 1912 plus 20 koruna 1915 pokračující ražby

..

106253. SADA 5 mincí Rakousko Uhersko v etue zlaté mince 10 koruny uherské 1894 a 1904 rakouské 1906, 1912 plus 20 koruna 1915 pokračující ražby

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2023 22:20:00

Zlatá mince - Československá republika Svatováclavský dukát 1924 , zlato 986/1000, hrubá hmotnost mince 3,49 g

Zlatá mince

106176. Československá republika Svatováclavský dukát 1924 , zlato 986/1000, hrubá hmotnost mince 3,49 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2023 20:03:09

Vladimír Míčko - Bořický triptych - Stromy

Vladimír Míčko

105625. Bořický triptych - Stromy

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2023 21:21:05

Móric Stankovits - Michalská brána v Bratislave

Móric Stankovits

105487. Michalská brána v Bratislave

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 22:06:55

Jaroslav Panuška - Léto v krajině

Jaroslav Panuška

105478. Léto v krajině

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 21:37:00

Robert Jiran - Zátiší s kytarou

Robert Jiran

105311. Zátiší s kytarou

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 16.11.2023 20:53:00

Lukero - Myšlenky

Lukero

105200. Myšlenky

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 15.11.2023 20:21:00

Penio - Dětství

Penio

104226. Dětství

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 26.10.2023 22:35:00

Roman Havelka - Lesní mýtina

Roman Havelka

104017. Lesní mýtina

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 21:44:21

Karel Souček (*1915) - Do Reichu

Karel Souček (*1915)

103952. Do Reichu

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 20:47:18

.. - Luxusní prsten s 1,20 ct safírem, 0,12 ct diamanty, platina 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", , hrubá hmotnost 8,024 g

..

102895. Luxusní prsten s 1,20 ct safírem, 0,12 ct diamanty, platina 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", , hrubá hmotnost 8,024 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 20:42:00