Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Havlíček. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 83 cm
o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.