Michal Reiniš - Přelud

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno dole uprostřed Reiniš. Datováno nahoře uprostřed 92. Nerámováno.

o autorovi: 1961
Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.

top
Michal Reiniš
115647. Přelud
Zbývá:24 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč