Nejdelší strana: 90 cm
Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno dole uprostřed Reiniš. Datováno nahoře uprostřed 92. Nerámováno.
o autorovi: 1961
Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.