Olej na dřevě, 43x50 cm. Signováno vlevo dole Ferdinand Keck. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1914 – 1981 Úředník a spisovatel píšící pod pseudonymem Ferdinand Jesenský. Žil a zemřel v Přerově.