Čeněk Pražák - Nodus

Olej na desce, 86x60 cm. Signováno vpravo dole Pražák 69 Basel. Nerámováno.

Nejdelší strana: 86 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

top
115911. Nodus
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:22.05.2024 21:03:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:44 000 Kč