Přírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 2 ks
tvar: Oval Brilliant
finish: Excellent Ideal
hmotnost: 0,73 ct
barva: Natural Fancy Deep Brownish Yellow
čistota: VS2 - SI1
Boční kameny: přírodní Diamanty 20 ks
tvar: Round Brilliant
brus: Very Good - Good
hmotnost: 0,45 ct
barva: Light to Natural Fancy Mix Yellow-Brown
čistota: VS - SI
Materiál šperku: 14 kt žluté zlato
hmotnost hrubá: 2,23 g
velikost náušnic: 11 mm
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Milan)
Odhad ceny dle znalce 2.500,- Euro