Olej na plátně, 81x54 cm. Signováno vpravo dole Penio. Rámováno.
Nejdelší strana: 89 cm
o autorovi: 1977
Originální umělec, který nepodléhá normám, dogmatům a stylům. Hledá živou, jasnou, radostnou a pozitivní stránku života, kterou velmi umně zobrazuje ve svých obrazech. Pracuje převážně technikou olejomalby a používá velmi kontrastní, jasné tóny, hluboce sugestivní a silně emotivní. Spolupracoval s několika galeriemi v USA, jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách po celém světě - USA, Austrálie, Izrael, Česká republika, Maďarsko, Německo, Anglie, Irsko, Turecko atd. Jeho obrazy jsou v poetické knize Prodávam lucerny (G. Zlatareva). Účastní se mezinárodní výstavy obrazů ve Švýcarsku. V Bulharsku, kde v současné době žije, vystavuje v galeriích v Sofii - "Minerva", "Hermes", "Maestro".
Burgasu - "ETI", "Bulgari". Plovdiv-"Andromeda" Varna-"Papillon". Kromě spolupráce s galeriemi se společensky angažuje v různých uměleckých projektech, které propagují umění v Bulharsku i ve světě. - "Umění bez hranic" Galerie řemesel Bg A ve svém rodném městě Slivenu se podílí na projektech spojených s poznáváním a zachováváním bulharských tradic a zlepšováním městského prostředí.