Olej na kartonu, 35x24 cm. Signováno vpravo dole Stankovits M. Nerámováno.
Stav: Malba v krajích mírně poškozena.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1867 – 1938 Slovenský malíř