.. - Závěs s řetízkem - Zajíček brilianty a tsavority, zlato, 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost přívěšku 12,82 g, hrubá hmotnost řetízku 4,52 g

Zakázková práce první a poslední. Kameny viz znalecký posudek.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla.

..
107697. Závěs s řetízkem - Zajíček brilianty a tsavority, zlato, 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost přívěšku 12,82 g, hrubá hmotnost řetízku 4,52 g
Dražba ukončena:17.12.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč