Karel Skála
116151. V parku
Aktuální příhoz: 1 400 Kč
Konec dražby:
Miroslav Netík
116152. Jaro v Komíně
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
116153. Jan Žižka
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Karel Šustek
116154. Minaret nad tržištěm
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Jiří Nepasický
116156. Kejklíř
Neznámý autor
116155. Fauvistická krajina
Robert Schlosser
116157. Kráska a mouřenín
Aktuální příhoz: 6 000 Kč
Karel Havlata
116158. Zátiší s kozáky
Alois Lukášek
116160. Zátoka na Svratce
116159. Náves
Vladimír Komárek
116161. Za oponou
Aktuální příhoz: 600 Kč
Milan Coufal
116162. Egypt - královská
Bertil Widbrant
116163. Amsterdam
Markéta Wallenfels
116164. Prosvítající slunce
Jiří Kafka
116166. Souhvězdí Panny
Aktuální příhoz: 500 Kč
kolem roku 1900
116165. Secesní cínová váza
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Ernst Fuchs
116167. Mars
..
116168. Carta Marina Scandinavia
František Blažíček
116169. Slečna puberta arogantní a neumytá
Albrecht Dürer
116170. Konvolut 3 grafických listů
Nesignováno
116172. Zátiší s lahví
Kunisada
116171. Zklamání
Ladislav Ehrlich
116173. U řeky
Milanovič
116174. Úsměv Černohorky
Richard Náhlovský
116175. Dívka v klobouku
Aktuální příhoz: 1 700 Kč
Jaroslav Malinský
116176. V kostele
Jiří Hudeček
116177. Slunečnice ve váze
Emil Weirauch
116178. Nessebar
Klaudie Švrčková
116180. Jim Morrison
Jaroslav Kloc
116179. Zátiší s ovocem a vínem
Ludvík Dobeš
116181. Vodní nádrž
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Antonín Volejníček
116182. Dívka
Tomáš Hřivnáč
116183. Tanečníci tanga
116184. Čekaná v plné parádě
116186. Ptáci
116185. Pryč s kartely...
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
František Ringo Čech
116188. Psohlavci - Lomikar, Kozina a M. Přimek
Zoja Villalobos-Popovic
116187. Rodina
Igor Navrotskyi
116190. Ticho
116189. Na Svratce
Gabon
116191. Maska Punu
Kunichika
116192. Na čekané
František Pitner
116194. Kouzelník
Jaroslav Jerry Svoboda
116193. Hráči
Jan Saudek
116196. New York, New York II
Aktuální příhoz: 2 200 Kč
Moser
116195. 6 likérových sklenek
Josef Čapek
116197. Na kládě
Aktuální příhoz: 1 800 Kč
Jaroslav Košař
116198. Zimní Pardubice
Otakar Štembera
116199. Konvolut 3 krajinomaleb
Václav Benedikt
116200. Zelená krajina
Aktuální příhoz: 2 100 Kč