František Šimon Tavík - Z Paříže

Litografie, 35x42 cm. Signováno tužkou vpravo dole T.F. Šimon a vpravo nahoře v tisku TFŚ 1910.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

151210. Z Paříže
Dražba ukončena:14.12.2025 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč