Josef Velčovský - Profil dívčího aktu - Vertumnus a Pomona V

Litografie, 23x18 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

151178. Profil dívčího aktu - Vertumnus a Pomona V
Dražba ukončena:14.12.2025 20:06:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč