František Pitner - Usínání

Akryl na plátně, 42x30 cm. Signováno dole uprostřed F. Pitner 2025. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1955

151206. Usínání
Dražba ukončena:14.12.2025 20:19:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč