Pavel Roučka - Konvolut 2 grafických prací z cyklu Manželé

Litografie, 15x9 cm. Signovány tužkou Roučka. Volné listy.
Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

151195. Konvolut 2 grafických prací z cyklu Manželé
Dražba ukončena:14.12.2025 20:14:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč