Josef Hron - Koláče

Nejdelší strana: 58 cm

Olej na plátně, 47x54 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151183. Koláče
Dražba ukončena:14.12.2025 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč