Antonín Kroča - Kostel II

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno uprostřed Kroča. 2024. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

151176. Kostel II
Dražba ukončena:14.12.2025 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč