porcelánka Rosenthal - Šlechtic

Porcelán, výška: 21 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
301462. Šlechtic
Dražba ukončena:14.10.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 200 Kč