značeno Míšeň - Fagotista

Porcelán, výška: 14 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
301582. Fagotista
Dražba ukončena:20.10.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč