značeno Czechoslovakia - Dvoubarevný čajový servis

12x šálek s talířky, konvice, konvička na mléko, cukřenka. Značeno Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Czechoslovakia
67995. Dvoubarevný čajový servis
Dražba ukončena:10.11.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.11.2021 11:46:24 831
500 Kč 08.11.2021 10:56:29 754