značeno CF (Březová) - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška: 6,5 cm. Značeno.

Stav.: Podšálek poškozen - vyštípnutý okraj. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

značeno CF (Březová)
153890. Šálek s podšálkem
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 24.01.2026 17:31:53 16404