značeno Bechyně - Po koupeli

Keramika, výška 54 cm. Značeno Bechyně. Na podstavci vytlačené S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Bechyně
114974. Po koupeli
Dražba ukončena:28.04.2024 20:56:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč