Zlatá jehlice - Žluté zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 1,72 g

Ještěrka poškozená, 1x synt. rubín, 3x synt. leukosafír.

Pozn.: Položka byla odborně posouzena a popsána Mgr. Petrou Burdovou, soudní znalkyní v oboru Drahé kovy a kameny - zkoušení pravosti a ryzosti.

Zlatá jehlice
15115. Žluté zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 1,72 g
Dražba ukončena:13.12.2017 18:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč