Zdeněk Adamec - Mořské panny

Olej na sololitu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Adamec. Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

153546. Mořské panny
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč