Josef Arnet - Zimní krajina s potokem

Olej na plátně, 71x97 cm. Signováno vlevo dole Jos. Arnet. Rámováno.

Stav: Malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

vydraženo top
152248. Zimní krajina s potokem
Dražba ukončena:11.01.2026 20:14:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč