Zdeněk Adamec - Azurové pobřeží

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vlevo dole Adamec. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

153555. Azurové pobřeží
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč