Vladimír Míčko? - Slévači

Olej na papíře fixovaném na plátně, 65x96 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

153608. Slévači
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč