Olej na plátně, 60x30 cm. Signováno vlevo dole Gide. Olištováno. Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1956. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč