Vladimír Gide Žid - Hrdost

Olej na plátně, 60x30 cm. Signováno vlevo dole Gide. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1956.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

Vladimír Gide Žid
32499. Hrdost
Dražba ukončena:29.05.2019 22:48:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč