Václav Pokorný - Feťačky

Nejdelší strana: 73 cm

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Publikováno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, FPS Repro, Praha 2004. Vystaveno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, Městská galerie MY, Jablonec nad Nisou 2004, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

doporučujeme
119844. Feťačky
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 30.06.2024 22:30:35 1618
3 000 Kč 29.06.2024 19:23:38 985