Václav Peřina - Kytice v okně

Pastel. 95x62 cm. Signováno vlevo dole Peřina 61. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1907-1979
Narodil se ve Vysoké Mýtě. Formálně malířsky vzdělán nebyl, titul akademického malíře získal na základě úspěchu v soutěži mladých malířských talentů. Pracoval jako reklamní malíř v n.p. Karosa. Ve své volné tvorbě se věnoval především portrétům, ale i krajinomalbě a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

302442. Kytice v okně
Dražba ukončena:30.11.2019 20:47:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč