Pastel. 95x62 cm. Signováno vlevo dole Peřina 61. Rám, sklo.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1907-1979
Narodil se ve Vysoké Mýtě. Formálně malířsky vzdělán nebyl, titul akademického malíře získal na základě úspěchu v soutěži mladých malířských talentů. Pracoval jako reklamní malíř v n.p. Karosa. Ve své volné tvorbě se věnoval především portrétům, ale i krajinomalbě a zátiším.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.