V. Rada - Břízy podél cesty

Olej na plátně, 120x85 cm. Signováno vpravo dole V. Rada 30. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
V. Rada
95623. Břízy podél cesty
Dražba ukončena:21.05.2023 21:44:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč