Neznámý autor - Tuniský řád slávy udělovaný od roku 1837 do roku 1957, stříbro 960/1000, hrubá hmotnost 46,75g

Pozn.: Přiložena Výdejová boleta a Osvědčení Puncovního úřadu. Mírně poškozeno.

Neznámý autor
75272. Tuniský řád slávy udělovaný od roku 1837 do roku 1957, stříbro 960/1000, hrubá hmotnost 46,75g
Dražba ukončena:14.04.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč