Tomáš Stryhal - Záblesk

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

121482. Záblesk
Dražba ukončena:29.08.2024 22:14:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč