Tomáš Stryhal - Ranní procházka

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

111549. Ranní procházka
Dražba ukončena:29.02.2024 21:05:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč