Tomáš Stryhal - Nerovný souboj

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

87769. Nerovný souboj
Dražba ukončena:14.12.2022 22:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč