T. Kroj - Dívka na pobřeží

Olej na kartonu, 31x48 cm. Signováno vpravo dole T. Kroj. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

153937. Dívka na pobřeží
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč