Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Hásková. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1936 - 2017
Vystudovala VŠUP v Praze u prof. Antonína Strnada. Vystavovala v Německu, Francii, Japonsku, atd.