středoevropský malíř konce 19. stol. - V objetí

Olej na kartonu, 7,5x6 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 13 cm

středoevropský malíř konce 19. stol.
116348. V objetí
Dražba ukončena:26.05.2024 20:16:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč