Slíva - Bez názvu

Kombinovaná technika (olej a juta na desce), 107x94 cm. Signováno vpravo dole Slíva 91. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

top
126569. Bez názvu
Zbývá:5 dnů, 19 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč