středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Alpská krajina

Olej na plátně, 75x95 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 115 cm

velký formát
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
119682. Alpská krajina
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 01.07.2024 15:11:54 2376