středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Benátky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 21 cm

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
74997. Benátky
Dražba ukončena:27.03.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.03.2022 14:58:01 1610
500 Kč 15.03.2022 21:35:25 4952