Střední Evropa - Kobaltová váza

Nejdelší strana: 15 cm

Sklo, výška 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa
153509. Kobaltová váza
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč