Střední Evropa 19. stol. - Krucifix

Obecný kov, 21x11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

certifikát
Střední Evropa 19. stol.
153893. Krucifix
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 26.01.2026 17:32:12 15863