střední Evropa 18. stol. (?) - Andílčí hlavička

Dřevo, zlacení, polychromie, cca 16x14 cm. Vzadu závěsné zařízení.

střední Evropa 18. stol. (?)
53823. Andílčí hlavička
Dražba ukončena:17.12.2020 22:52:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč