Stanislav Hybler - Západ slunce na Lofotech

Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno vpravo dole S. Hybler. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

153534. Západ slunce na Lofotech
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč