Solingen - Šavle Carl Grasser Wien

Nejdelší strana: 94 cm

Kov, délka 94 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Solingen
153557. Šavle Carl Grasser Wien
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč