signováno nečitelně - Zima u chalup

Olej na plátně, 54x69 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
27048. Zima u chalup
Dražba ukončena:30.01.2019 19:10:27
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.01.2019 19:05:27 4923
600 Kč 30.01.2019 16:11:26 1655