signováno nečitelně - Výlov

Kombinovaná technika, 28x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
20341. Výlov
Dražba ukončena:30.05.2018 21:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.05.2018 10:11:31 4062